Najciekawsze dyskusje, najciekawsze historie, najciekawski ludzie

Nie jesteś zalogowany na forum.

kołowrotek
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-01-28
Liczba postów: 26

Odp: Pierwsza wypłata

Witam wszystkich forumowiczów. Jeśli nie poznaliście na własnej skórze smaku trudnej miłości – nie macie czego żałować. Ja właśnie jestem w takim związku i przeżywam często upokorzenia i katusze. Rodzice mojej ukochanej mówią, że jestem leniem i nierobem. Chcę im natychmiast udowodnić, że jest inaczej. Dzisiaj odebrałem pierwszą wypłatę, dostałem nową pracę ale ani moja dziewczyna, ani jej rodzice nie wiedzą o tym. Chcę część wypłaty przeznaczyć na utarcie nosa przyszłym teściom. Macie konkretne pomysły, które mogłyby mnie zainspirować?

Offline

trixson
Użytkownik
Lokalizacja: Ciechanów
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 39

Odp: Pierwsza wypłata

Bardzo dobry pomysł! Na pewno teściowie się nie spodziewają takiego rozwoju wydarzeń. Może zaproś ich na kolację do jakiejś ekskluzywnej restauracji? A dla ukochanej wybierz jakiś prezent ze sklepu internetowego ze srebrną biżuterią. Niech także raz na zawsze zmieni zdanie o Tobie, jeśli miała jakiekolwiek wątpliwości.

Offline

Żółwik_Sam
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 78

Odp: Pierwsza wypłata

Ja myślę, że biżuteria to dobry pomysł nie tylko dla Twojej ukochanej, ale również dla jej matki. Wybierz coś stąd: http://www.bizuteria-radziszewska.pl/category/naszyjniki-z-krysztalami-swarovski . Na pewno bedzie pozytywnie zszokowana, ale przede wszystkim będzie jej wstyd, że źle Cię oceniła. Skoro nazywasz ich przyszłymi teściami, to może połączyć oba wspomniane pomysły! A na eleganckiej kolacji oświadczyć się ukochanej, w obecności jej rodziców. Na stronie internetowej: http://www.bizuteria-radziszewska.pl/category/bizuteria-bizuteria-slubna znajdziesz piękną biżuterię ślubną, która może symbolizować Waszą miłość i przywiązanie do siebie.

Offline

Forum oparte na FluxBB