Najciekawsze dyskusje, najciekawsze historie, najciekawski ludzie

Nie jesteś zalogowany na forum.

MaxiKaz84
Użytkownik
Lokalizacja: Elbląg
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 6

Odp: Jak wypromować swoją firmę?

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Mam następujący temat do poruszenia: otóż, jestem właścicielem firmy, która sprowadza samochody ze Stanów. Biznes kręci się… umiarkowanie dobrze, tzn. wychodzę na plus, ale moja firma ma zasięg głównie lokalny i bardzo ciężko mi jest się przebić do większego grona klientów. Początkowo myślałem, że to wina tego, że moja firma jest stosunkowo młoda na rynku, ale obecnie działa już 3 rok i wciąż jest podobnie jak na początku. Jakieś sugestie?

Offline

WiadernyRafał
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Jak wypromować swoją firmę?

Potrzebujesz dobrej strony internetowej. Oraz jej pozycjonowania. Mój znajomy miał firmę, która również średnio prosperowała, jak zainwestował w reklamę to się niesamowicie odkuł. Pomyśl o informatyku, dla którego animacja 3D to chleb powszechni. Wiesz, krótkie reklamy, że samochody są u Ciebie niezawodne, szybsze niż u konkurencji itp. to na pewno przyciągnie klientów. Możesz z gotowymi pomysłami zwrócić się do firm, która pomoże Ci stworzyć interesującą kampanię reklamową. Polecam szczególnie: http://altariastudio.com/ bo są profesjonalni i znają się na swojej pracy, w przeciwieństwie do wielu firmzainwestujesz raz, a oni stworzą dla Ciebie gotowe pomysły, które podbiją Ci sprzedaż i zainteresowanie klientów.

Offline

Żółwik_Sam
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 78

Odp: Jak wypromować swoją firmę?

Ja bym skupił się na programach lojalnościowych i specjalnych pakietach  dla nowych klientów itp. Wiesz o co chodzi, żeby Twoi dotychczasowi klienci sprowadzali kolejnych klientów i ogólnie, żeby darzyli Twoją firmę szacunkiem i chętniej do niej wracali.Możesz również na początek poczytać też o różnych działaniach marketingowych, albo dokształcić się w kursach dla menadżerów itp. Bo często to co jest oczywiste nam umyka i może być podobnie u Ciebie jeden aspekt Twojej działalności szczególnie może być słabszy od pozostałych i stąd średni stan firmy. W moim przypadku (jestem fotografem) słabym punktem była grafika komputerowa 3D bo bardziej interesowałem się swoimi zdjęciami, niż eksponowaniem moich „dzieł” i późniejszą promocją. Także też szukaj takich „dziur” w swojej firmie, powodzenia wink

Offline

Forum oparte na FluxBB